Úkazy podivné

Goto down

Úkazy podivné

Příspěvek pro Admin za Thu May 25, 2017 9:05 am

Ve třetím roce vlády Marcuse nad panstvím Grayside začaly se úkazy podivné na obloze noční objevovati. Zprvu jen pár lidí v noci je vidělo, brzy však každý mohl spatřit je nad hlavami svítit. Ač daleko na nebi ukazovaly se, mnohý bázeň pocítil a konce světa se obával. Po sedm nocí úkaz vídán býval než stejně rychle jak začal, skončil i náhle. Mnohý věřil, že modlitby s vírou v srdci vyřčené úkaz podivný zahnaly.
Se světlem zmizení úkazy zvláštní neskončily však. Po nocích několika vlků smečka obrovská vesnicí prohnala se. Byť pohled strašný byl to a mnohý po zbrani sahal by rodinou svou i zvířata svá chránit mohl, nezpůsobili však vlci škody žádné, ni zvíře žádné nezranili. S panikou v očích co nejdále od lesa prchat se snažili, jak by je něco k smrti vyděsilo. Mnozí dokonce do řeky skočili a ve vodách jejích utonuli.
Strach brzy na zvěř se přesunul, z ní pak na lid veškerý. Noc další úkazy světelné v lese se objevily a noc celou lid i zvěř děsily. Dne třetího však věc nejhorší stala se. William mladý, syn kovářův, do lesa se vydal, by před přáteli svými odvahu dokázal. I přes strach obrovský ves celá vydala se hledat jej, však stopy žádné ni tělo jeho objeveno nebylo. Se zmizením jeho skončily úkazy podivné, však vesnice celá svorně by úkazy dál snášela kdyby jen se chlapec v pořádku domů navrátil.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 23. 05. 17

Zobrazit informace o autorovi http://graysideestate.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru