Zakladatel

Goto down

Zakladatel

Příspěvek pro Admin za Thu May 25, 2017 8:58 am

Nechť do análů věčných uvedeno jest, že sir Samuel byl ten, kdo v sedmém roce vlády krále milostivého našeho Edmonda II. vyhnal z kraje gobliny všechny i víly a jejich síly nečisté a ve jménu Pána našeho zabral jej ve víře Křesťanské. Ještě léta toho byl s rukou mnoha pomocí vybudován dům, který později panstvím Grayside stal se. V něm sir Samuel ubytoval se a kraji vládl moudře a v pokoji po mnoho let, nechť síly nečisté co kraj obývaly prchaly před mocí jeho a nádherou.
Byť mužem mocným byl, neměla pokora jeho před Pánem rovno v kraji širém a tak kostel Pána našeho jedna z prvních staveb které vybudovat dal stal se. A tak kostel první kamennou stavbou stal se dlouho předtím, než kámen první panství Grayside položen byl. V zimě první mnoho lidí úkryt zde nalezlo a díky Pána našeho milosti jara se dožilo.
Byť vláda Samuelova dlouhá a šťastná byla, jako všechno na světě tomto ke konci přišla. Se slávou velkou i smutkem pochován byl a v hrobce tajné pod kostelem tělo jeho uloženo bylo. Rod, který z něho vzešel do dnešních dnů na panstvím jeho panuje moudře.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 23. 05. 17

Zobrazit informace o autorovi http://graysideestate.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru